Proč mít průvodce?.

Představte si, že máte více než 20.000 hodin zkušeností s řízením a vedením firem. Představte si, že jste za svoji kariéru prošli více než 400 firem a měli možnost sledovat, jak fungují, co se jim osvědčilo, co nefunguje a jak se toho vyvarovat.

 

Představte si, že máte takové znalosti lidí a jejich psychologie, že chápete jejich kroky a rozumíte jejich chování. Motivace pro vás není jen líbivým pojmem, ale je nástrojem, který vám pomáhá uvádět lidi, nápady a projekty do podobu. A nejen vaše vlastní motivace, ale i všech okolo vás. Vy jste tím impulzem, který dokáže dát ve správnou chvíli ten správný podnět.

 

Představte si, že máte nastudované a v praxi zažité nejrůznější manažerské postupy a techniky, máte disciplínu, nadšení i odhodlání a víte, co je opravdu důležité a na co se zaměřit. Nenecháte se odvádět z cesty a jdete přímo za svým cílem. Umíte oddělit zrno od plev a díky tomu dosahujete svých cílů násobně rychleji než ostatní, zažíváte spokojenost a tolik máte obrovské množství energie a radosti ze všeho, co děláte.

 

Představte si, že si nemusíte vybírat mezi prací, rodinou, přáteli a časem pro sebe. Máte vše v dokonalé rovnováze a nemusíte dělat kompromisy.

 

Zní vám to jako pohádka? A nemusí být. Je to reálný příběh mých klientů. Společně hledáme přesně taková řešení, která je dovedou k tomu, aby jejich život vypadal přesně takto. Aby byli spokojení, měli čas na vše, co chtějí a nemuseli odkládat skutečný život na později.

 

Aby se tento příběh stal právě vaší realitou, potřebujete toho správného průvodce. Vydejme se na cestu společně. Přináším aplikovanou psychologii do firem. Vedu firmy a jejich majitele k výběru správných lidí a skvělé práci s nimi. Organizuji mastermind skupiny CEO. Budu váš nekompromisní průvodce na manažerské cestě k úspěchu.