Proč já?.

  • Více než 20 000 konzultačních hodin
  • Více než 15 let zkušeností s vedením vlastních firem a projektů
  • Více než 200 firem a 1600 klientů, využívajících mé služby
  • Spojení teoretických znalostí a výzkumů psychologie lidí a firem s reálným životem a praxí
  • Vždy nastavuji takovou cestu, kterou je klient schopen dodržovat
  • Jsem analytik s lidskou tváří – jen reálné a měřitelné výsledky přinesou opravdovou změnu. A měřit lze mnohem víc, než si možná umíte představit.
  • Věřím, že systém jednoduchých a udržitelných kroků je řešením namísto vzletných plánů a revolučních změn.
  • Naslouchám a věnuji vám takovou pozornost, jakou vám ještě nikdy nikdo v životě nevěnoval.

Otázkami správného vedení a řízení firem se zabývám od roku 1999. Věnuji se výběru lidí, komunikaci, motivaci a managementu. Využívám znalosti psychologie a nejmodernějších výzkumů tak, aby z nich firmy a jejich pracovníci maximálně vytěžili. Při svojí práci používám techniky pro správný výběr zaměstnanců a individuální i skupinový rozvoj. Spolu s klienty realizuji komplexní vzdělávací programy, individuální konzultace, ale také koučing a mentoring.

Sama jsem posledních 15 let ve vedení malých a středních firem. Věřím, že teprve poznatky prověřené v praxi mohou mým klientů přinést opravdový užitek. Posouvám hranice komfortní zóny mých klientů tak, aby byli úspěšnější, svobodnější a spokojenější. Nebojím se nechat hovořit čísla a společnou práci pravidelně měřím.

Pro majitele firem a CEO organizuji mastermind skupiny pod názvem Expertní board. Využívám svých zkušeností z vlastních firem stejně jako více než 20 tisíc koučovacích hodin u mých klientů, abych funkční postupy přinesla i do vaší firmy.

Psychologie, hlavně ta aplikovaná ve firmách, je mojí mocnou zbraní. Mám schopnost přenášet ji do běžné praxe tak, aby ji majitelé, respektive manažeři firem využívali pro svůj prospěch. Původně technické vzdělání mi poskytuje dobrý základ a striktně analytické uvažování. Proto spolu s majiteli firem a CEO dokážu najít jak vhled, tak i nadhled na jejich starosti a témata.

Jako každého majitele firmy, i mě zajímá výsledek a přínos. Společnou práci tedy strukturuji, vyhodnocuji a měřím. Věřím, že jen takovým přístupem dokážeme ukázat opravdové přínosy pro celou firmu.

Učím MBA a vidím, že ani tento stupeň vzdělání nepřináší majitelů vše, co opravdu potřebují. Proto v rámci master mind skupin propojuji CEO a nejvyšší manažery, aby získávali další zkušenosti a nápady formou sdílení myšlenek a zkušeností.

Pamatuji si, co slyším, proto mluvím řečí lidí, se kterými pracuji. Díky tomu snadno dosahuji porozumění nejen s manažery, ale i lidmi, které vedou.